Randevu için (212) 351 47 00

kasık germeKasık germe ameliyatı, kasık bölgesinde sarkan cilt ve yağ fazlalıklarından kurtulmanızı sağlar, özel anlarınızda daha çarpıcı görünüm kazandırır. Kasık, cinsel organın yukarı kısmında, her iki bacağın gövdenin ön yüzüyle birleşme hattının arasında kalan bölgedir. Gençlik yıllarında gergin ve sıkı bir yapısı, göze hoş gelen bir görünümü vardır. Kilo alımı sonucu yağ birikimi, doğum sonrası cildin bollaşması ve yaşlanmaya bağlı gevşemelerin etkisiyle kasık estetiği oldukça bozulur. Hafif kilolu bayanlarda karnın alt kısmında ikinci bir bombelik oluşturacak kadar yağlanabilir, daha ileri durumlarda sarkmaya da başlayarak cinsel organın önünü dahi kapatabilir.

Kasık germe ameliyatı

Kasık germe ameliyatı, bozulan kasık görünümünü düzeltmek üzere uygulanır, yağ fazlalıklarının alınarak derinin gerdirilmesini sağlar. Ameliyat genel ya da lokal anestezi altında, hastane ortamında yapılır. Tek başına uygulanabildiği gibi karın germe ya da liposuction ameliyatı da dahil edilebilir. Tek başına karın germe ameliyatı uygulandığında kasık bölgesinde de kısmi bir düzelme olabilmektedir. Tek başına kasık germe ameliyatı yaklaşık 1-1,5 saat sürer. Kasık germe estetiği, kasık ile karın bölgesinin sınırı üzerinden tam sezaryen yapılan yerden kesilerek yapılır. Kasık tarafına doğru olan yağ fazlalıkları deri ile birlikte çıkarılır. Böylece yağ fazlalıklarının alınmasının yanı sıra derideki bollaşma da alındığı için daha gergin bir görünüm ortaya çıkar. Ameliyat sonrası çok fazla sıkıntınız olmayacaktır, arzu ederseniz aynı günün akşamı evinize dönebilirsiniz. Ağrı açısından fazla rahatsızlık olmayacağı için iyileşme dönemini normal günlük hayatınızı sürdürerek çok rahat atlatacaksınız. Ameliyattan 2-3 gün sonra banyo yapabilirsiniz. Ameliyat kendi kendine eriyen estetik dikişlerle yapıldığı için tüm dikişler derinin altında kalır, bu yüzden dikiş aldırma sıkıntısı yaşamayacaksınız. Ameliyattan 1-2 gün sonra uçak yolculuğu yapabilir, iş hayatına dönebilirsiniz.

Kasık germe operasyonu olduktan sonra kasık estetiği aynı gençlik yıllarındaki görünümünü kazanacak, size özel anlarınızda hissettiğiniz özgüveni arttıracaktır.

Paylaşmak güzeldir, hayat paylaştıkça güzelleşir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir